Corona Borealis
http://coronaborealis.anatolianrock.com
Cr_B's Official Web Page
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
06Mayıs@Kayseri RockFest I

Kayseri’de, yılllardır tasarlanan ancak bir türlü gerçekleştirilememiş projelerin anısına hayata geçirilen "Its All Rock" metal festivali 6 Mayıs 2007 tarihinde Ateş Cafe’de gerçekleştirilecek. Etkinlikte İstanbuldan Corona Borealis ve 4’ü Kayseri ve toplam 5 grup sahne alacak...

Kayseri’den size mesaj var;

Derin bir nefes alın, yolumuz uzun ve zorlu. Bir yol ayrımının tam ortasındayız. Ya içimizdeki rock kültürünü bir daha üzeri açılmaksızın toprağa gömeceğiz ya da artık somut bir kavram olarak bu yolda sert adımlarla ilerleyeceğiz.

Bu şehir bu ülkeye bir “Death Oath” verdi, çok da güzel oldu ancak bugün adı bile anılmıyorsa bu demek oluyorki bizler birarada değiliz. Kayseri’deki rock potansiyelini biraraya getirmek adına “Its aLL Rock” diyoruz. Biliyoruz oradasınız, kozalarınızın içinde, sessiz uykulardasınız. Uyanma vakti geldi 6 Mayıs’ta bizleri yanlız bırakmayın...Unutmayın, bir yerde “Rock” anlayışının temsili yoksa, orası hiç varolmamıştır!..

Kayseri’de, belkide bunu yapmanın en anlamlı olacağı yerde, şehrin mistik havasına metal tınıları karıştıracağız ve en büyük hayalimizi yani müziğimizi dinleyecek, en önemlisi bu amaçla bir araya geleceğiz.


Mekan : Ateş Cafe(Kayseri)
Tarih : 06 Mayıs Pazar
Saat : 15.00
Giriş : ÜCRETSİZ ve YAŞ SINIRI YOK!

Etkinlikte yer alacak gruplar:

Arsenik
Corona Borealis (İstanbul)
Goredream
Metatron
Saddest Mind

Yer : Ateş Cafe
Tarih : 06 Mayıs 2007
Saat : 15:00
Giriş : Gamsız Girilmez.
Yaş sınırı : Tüm prematureler gelebilir.!

[Haberin Eklenme Tarihi: 26.04.2007]

Haberlerin Tamamı >>