Corona Borealis
http://coronaborealis.anatolianrock.com
Cr_B's Official Web Page
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
..:: Konser ::.. (29Nisan@Kemancı)

DIKKAT!!!!
KALP HASTALARI BU KONSERE GELMESİN..

"Kentrock Fest" kapsamında düzenlenecek konserler serisinin Nisan ayı programının son haftasında yani 29Nisan'da Kemancı da sahne alıyoruz.
29Nisan gecesi ünlü gitarist CEM KÖKSAL ile birlikte aynı sahneyi paylaşacağımızı öğrendiğmizde içimizi tatlı bir heyecan sarmıştı. Ama daha sonra aynı gece baska bir ünlünün daha orda olacağı haberini aldık. bu kişi dünyaca tanınan, Deeppurple, Rainbow, Malmsteen ve daha bi çok ünlü grup ve gitarist ile çalışmış efsane ses " JOE LYNN TURNER " idi. Bunun ardından o tatlı heyecan gitmiş yerini dumur a bırakmıştı.

Artık 29Nisan'da neler olabileceğini kestirmek mümkün degil. Her şey olabilir.En iyisi siz olacakları canlı canlı izleyip bütün herşeye tanık olmak için 29Nisan akşamı Kemancı 'ya gelin.

:)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

KENTROCK FEST HAKKINDA

Türkiye'de rock müzik denince akla ilk gelen isimlerden Kemancı ve Anatolianrock.com'un sinerjisiyle ortaya çıkan Kent Rock Fest 14 hafta boyunca her Cumartesi rock grup ve rock sanatçılarını rock severlerle buluşturuyor.

14 hafta sürecek olan Kent Rock Fest'te 25 Şubat - 27 Mayıs tarihleri arasında her Cumartesi 2 grup canlı performanslarını Kemancı'nın eşsiz atmosferinde rock severlerle paylaşacak...

Anadolu'nun zengin müzik kültürü ve dünya müziği ile harmanlanmış müzisyenlerimizin özgün ve dünya çapında besteler ürettiklerini yakından takip ediyor, görüyoruz. Ancak bu grup ve sanatçılarımızın çok azı ürünlerini dinleyicilerine yeterince ulaştırabilme imkanı buluyorlar. İşte bu noktada Anatolianrock.com ve Kemancı olarak, başarılı ancak hak ettiği "dinleyici kitlesine" ulaşamamış rock gruplarını hem reklam ve tanıtım araçlarımızla hem de Kemancı'daki canlı performanslarını rock dinleyicilerinin beğenisine sunarak idealist görevimizi mümkün mertebede yerine getirmeyi hedefliyoruz.

Bu hedefimiz albüm yapmış -ortaya koydukları ürün açısından başarılı- grupların yanı sıra henüz albüm yapmamış ancak canlı performanslarıyla ve hazırladıkları demolarla rock dinleyicilerinin ilgisini çekmiş grupların kendilerini gösterebilecekleri platformu oluşturmaktır.

Daha detaylı bilgi almak için
www.kentrockfest.com adresini ziyaret ediniz...

Yer : KEMANCI (taksim)
Tarih : 29 Nisan 2006
Saat : 22:00
Giriş : 17 YTL
Yaş sınırı : +18

[Haberin Eklenme Tarihi: 17.04.2006]

Haberlerin Tamamı >>