Corona Borealis
http://coronaborealis.anatolianrock.com
Cr_B's Official Web Page
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
..:: Konser ::.. 04Mayıs@UsakRockFest2

FESTİVALDE YER ALAN GRUPLAR


04 MAYIS 2006 PERŞEMBE

NEMA
YENİ ROCK-I
THE SACRED
GASOLINE
CORONA BOREALIS


05 MAYIS CUMA

ZIKKIM
CONCHADORS
THE EXIT
ETERNAL DREAMS
GATES OF ETERNITY


06 MAYIS CUMARTESİ

KILCIK
TRIP
MANGIR
APATHETIC
IMPATIENCE


*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Uşak Ulusal Amatör Rock Festivallerinin amacı; stüdyolarda kapanıp kalmış ve müziğini yapmaya çalısan birçok amatör gruba imkan vererek, insanlara müziklerini sunmalarını sağlamaktır.
Insanlara müziklerini dinletebilmek için, albüm yapmak ve klip çekmek zorunda kalan müzisyenlerin yasadığı bir ülke haline geldik. Amatör ruhun kutsallığını ve engel tanımazlığını insanlara tekrar hatırlatıp, Efsane rock guruplarının tarihlerinde yaşadıkları mücadeleleri örnek alarak, festivale gelen insanlara nakit gözüyle bakmaksızın her aşamada ücretsiz imkanlar sağlamak, birinci hedefimiz.
Ayrica amaç; Türkiye haritasinda birçok kişinin yerini dahi bilmediği Uşak’ı insanlara tanıtabilmektir. Festival komitesinin gruplarda aradığı tek özellik, amatörlük ve kaliteli rock müzik.
Türkiye’de birçok festival yapılıyor. Bu festivallere maddi imkansizliklardan dolayı gidebilen insan sayısı da sınırlı oluyor. Uşak Amatör Rock Festivali komitesi olarak bunun sadece büyük illerde, büyük bütçelerle yapılmaması gerektiğini, Türkiye’de dinlemeye değer birçok amatör grubun oldugunu, bunlara sans vermemiz gerektiğini düşündük.
Organizasyonlarimiz bununla sınırlı kalmayacak. Uşak Ulusal Amatör Rock Festivalini her sene yaparak gelenekselleştirmeyi düşünüyoruz.. Umariz Rock müzige gönül veren insanların desteğyle amaçlarımıza ulasırız..


* Festival Uşak Anfi Tiyatro’da hergün saat 18-00 / 23-00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.Giriş ücretsizdir.

* Festival alanına şehir içi ulaşım araçları mevcuttur. (Gece 24-00’ e kadar) (grupların ulaşımı bize ait olup, soundcheckler gözünde alınarak belirlenecektir)

* Festival alanında çok sıkı güvenlik önlemleri alınacaktır.Bu yüzden festival alanınına girişte (gruplar da dahil) herkesin üzeri aranacaktır.

* Festival alanına alkol yada uyuşturucu içeren maddeler ,şırınga, bozuk para, çakmak, ruj, kesici yada delici aletler kesinlikle sokulamaz.

* Festival alanına yiyecek sokulabilir!

[Haberin Eklenme Tarihi: 02.05.2006]

Haberlerin Tamamı >>