Corona Borealis
http://coronaborealis.anatolianrock.com
Cr_B's Official Web Page
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
MuRock Fest 2006 Ardından

Gittik Çaldık Geldik..

Uzun bir yolculuğun ardından soluğu muğla daki dostlarımızın yanında aldık.. Bize hazırladıkları kahvaltı sonrası ufak bi şekerleme yaptık ve muğlayı, konser yerini keşif için yola koyulduk.. Konser alanına gittiğimizde hepimizin aklına tek bir şey geldi.. "Buraya tekrar gelip klip çekmeliyiz!!".

Konser yeri, Eskiden belediyenin elinde olan ama geçmişte yasadığı yangının ardından kapatılan bir tiyatro imiş. Konser sahne si olarak kullanılan balkon, yıkılmış duvarlar merdivenler, kısacası ortam süperdi.. Gerçi 3. sarkı sırasında konser verdiğimiz balkon bayaa bi sallandı. Ha yıkıldı ha yıkılacak diye aklımızdan geçirsek de konseri kazasız belasız atlattık =)

Bu arada söylemeden edemiyeceğimiz bir şey daha var! Muğlanın meşur köftecisi.. Herkesin ortalama 2'şer 3'er porsiyon yediği ama lezetinden doymak bilmediği yer.. Bi de o salata.. Laf yok.. süperdi.. =)

Bizimle zaman geçiren dostlarımız murock fest i düzenleyen,emeği geçen herkese ve grupları izlemeye gelen seyircilere çok teşekkürler.. ve ayrucalıklı olarak Muğla da sabah ın köründe bize evlerini açan dostlarımıza sonsuz teşekkürler diliyoruz ve onlara "En güzel Çiçekler Sizin Olsun..!" diyoruz..

Anlayan Anladı!!! =)
(Çiçek&Saksı İkilemi)"

[Haberin Eklenme Tarihi: 23.05.2006]

Haberlerin Tamamı >>